Main menu

Autor archiwum:

Maciej Zabiegała

Student I roku Zarządzania WSB-NLU ,jest uczestnikiem Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii. W wolnych chwilach, poświęca się wędrówkom górskim, czytaniu książek zarówno historycznych, ekonomicznych jak i fantastyki. Miłośnik rajdów i Formuły 1.

XUAN XIAO

My name is Xuan Xiao, I come from China. And you can call me my English name Charon. I like travelling and taking photoes, watching football match is also what I like. Besides, I like reading and listening music. I think I am a easygoing person, I make a lots of friends in WSB. It will be very happy for me to meeti new friends.

Honglie Sun

Jestem Honglie Sun, I’m from China. I’m studying business management in WSB-NLU as a third year student. While leisure time I like to play games, cooking, singing and table tennis.

Xin Gu

My name is Xin, I’m from China. I have been in Poland for almost 6 years. Now I am studying in WSB-NLU under the master program. I like cooking, singing and play guitar.

Zakończenie eliminacji do Turnieju Gier!

Właśnie zakończyliśmy eliminacje do Turnieju Gier! Podsumowanie i kolejne info prześlemy kapitanom drużyn i opublikujemy jutro. Niżej link do aktualnej drabinki: http://challonge.com/inwazja1 Pozdrawiamy Zespół II

Ling Yang

I am from China. I can teach you some Chinese, if you like. I am an outgoing girl and full of energy. My friends around me usually say:”Hi, Ling, you are so energetic. You are not tired, are you?”. And I like cooking and I can cook some Chinese dishes. If you like Chinese food, I can cook for you or teach you. Also, I like making friends. If you have the same interest, we can chat and hang out.

Ellen Su

Hi~ I am Ellen, the Chinese exchange student, majoring in organizational psychology. I like traveling, reading and swimming. I believe everybody have their special stories and philosophy of life for what they have encountered. So I like to communicate and talk to people, sharing what I have saw and feel during my life and journey.

Yaryna Bayramova

Studentka I roku SUM w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University, kierunek Zarządzanie, specjalizacja – Zarządzanie małą firmą. Przyjechała do Nowego Sącza z Ukrainy. Uwielbia gotować i podróżować. W przyszłości planuje otworzyć własną restaurację z Ukraińskim jedzeniem.

Informacje – eliminacje Turniej Gier LOL

Witajcie! Już jutro rozegramy pierwszą część naszego turnieju – fazę eliminacyjną. Chcieliśmy Wam życzyć powodzenia i przypomnieć o kilku rzeczach. – Po rozegranym spotkaniu drużyna która zwyciężyła jak najszybciej przesyła do nas maila (ii@wsb-nlu.edu.pl) z wynikiem spotkania potwierdzonym zrzutem ekranu. – Zakładacie grę w trybie Tournament Draft – dzieki temu w razie ewentualnych problemów będziecie mieć dostęp do pauzy. – Zgodnie z informacją przesłaną w pierwszym mailu – mam nadzieję, ze skontaktowaliście się z rywalami. Do tej pory tylko jeden [...]

Łukasz Twardowski

Absolwent WSB-NLU, kierunek Zarządzanie i Marketing, specjalizacja Bankowość i Doradztwo Finansowe. Właściciel firmy szkoleniowo doradczej PROINWEST Twórca i właściciel portalu muzycznego band4u www.b4u.pl Właściciel Fundacji Klub Biznesowy www.klubbiznesowy.pl Dyrektor Krajowy Firmy Gold Partner Sp. z o.o.

Marta Rzeszut

Studentka III roku politologii na WSB-NLU, studenka 9 edycji Akademii Młodych dyplomatów. Jeden semestr spędziła na Erasmusie w Istambule. Dzięki organizacji studenckiej AIESEC wyjechała jako wolontariuszka na 3 miesiące do Ugandy, i wróciła absolutnie zakochana w tym kraju i w całej Afryce Wschodniej. Od tego czasu realizuje się, opowiadając o Afryce, gdzie tylko się da, i zarażając innych swoją miłością i entuzjazmem do podróżowania. Pisze pracę licencjacką na temat misji ONZ w Somalii, Rwandzie i Demokratycznej Republice Konga.

Maria Pintado

Hi, I’m Maria Pintado from Portugal and I’m Erasmus Student. My interests are traveling, photography, cinema, theatre, music, fashion, advertising.

Wylosowano pary turniejowe

W piątek o godzinie 18.00 odbyło się losowanie par eliminacyjnych do turnieju gier League of Legends. Drabinkę rozgrywek możecie znaleźć na Facebooku.

Losowanie par eliminacyjnych – Turniej Gier LOL

Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, jutro (tj. piątek) o godzinie 18.00 w sali c010 nastąpi losowanie par eliminacyjnych do turnieju w trakcie Inwazji Inspiracji. Format rozgrywek- drabinka pojedynczej eliminacji, dwie fazy. Z 32 drużyn 8 uzyska awans do turnieju LAN. 1/32 startuje w piątek, 12 kwietnia o godzinie 19, decydująca faza dla 16 drużyn z pierwszej tury wystartuje o godzinie 21. Po losowaniu drabinka pojawi się na naszym fanpage’u. Wszystkich chętnych kapitanów/zainteresowanych/zawodników zapraszamy do sali c115 na obejrzenie losowania. Pozostałe informacje [...]

Życzenia Wielkanocne

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku przy rodzinnym stole oraz mnóstwa pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym Zespół II

Uwaga! 6 zespołów na After Party

Podczas After Party przewidujemy koncerty na których wystąpi 6 zespołów: * NieNaŻarty * Atrament * Emergency * Inspiromani * Studio Legal * Just Groove Oprócz tego w przerwach pomiędzy warsztatami wystąpią: * Barbara Binek * Aleksandra Maślanka Serdecznie zapraszamy!

Turniej gier

Informujemy, że liczba miejsc w turnieju została ponownie wyczerpana. Ostatnią drużyną zarejestrowaną w turnieju jest drużyna: Radziki Wszystkim życzymy powodzenia w turnieju.

Turniej gier – ostatni wolny slot!

Z powodu ogromnego zainteresowania turniejem, zwiększyliśmy liczbę miejsc, jednak jeszcze tylko jedną drużynę możemy przyjąć do Wielkiego Turnieju Gier League of Legends – zapisujcie się jak najszybciej, kto pierwszy ten lepszy.

Łukasz Pławecki

Instruktor kickboxingu, sportu i rekreacji. Od roku 2004 prowadzi treningi Kickboxingu w formułach K-1 i Muay Thai. Jest współzałożycielem Centrum Sportów Walki HALNY w Nowym Sączu. Wychowuje młodych zawodników, którzy startują m.in. w Mistrzostwach Polski. Posiada pierwszy stopień szkoleniowy. Bierze udział w wielu seminariach oraz aktywnie uczestniczy we wszystkich większych zawodach kickboxerskich, ciągle pogłębiając swoją wiedzę zarówno trenerską jak i zawodniczą. Wielokrotny Mistrz Polski, zapraszany również na walki zawodowe na całym świecie. Członek kadry narodowej Polskiego Związku Kickboxingu od 2005 roku.

Pokaz sztuk walki Zawodników Klubu HALNY!

Zawodnicy Halnego zaprezentują Wam technikę walki w Kickboxingu, K-1 i Muay Thai, odbędzie się również losowanie miesięcznych karnetów OPEN do Klubu (www.halny.kibo.pl)! Będziecie mogli dowiedzieć się czegoś więcej o sztukach walki od Łukasza Pławeckiego,  będącego jednocześnie trenerem i czołowym zawodnikiem Halnego, który na swoim koncie ma liczne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Jego ostatnim osiągnięciem jest zdobycie tytułu Mistrza Polski w marcu tego roku! Serdecznie zapraszamy!

Karina Gapeenko

Absolwentka WSB-NLU kierunku BA in Management, studentka I roku studiów  magisterskich kierunku Global Business Management. Studentka po roku spędzonym na Erasmusie w Hiszpanii oraz praktykach Erasmus w Grecji  i praktykach w Estonii. Organizatorka International Aviation Conference w Atenach w 2011 roku. Bierze udział w International Cooking Day od 4 lat. Bardzo lubi podróżować i mieszkać w rożnych krajach.

Turniej Gier – ZAPISY ZAKOŃCZONE!

Zapisy do turnieju przerosły nasze wszelkie oczekiwania. Ostatnia drużyna jaka została zarejestrowana to: 3KiPierons! Gratulacje za szybkość, byliście lepsi o minutę przed następnymi!

Ye Kangwei

I’m an international student in WSB-NLU University from Jinan University of China. I’m easygoing and like making friends all around the world. I believe Variety is the spice of life, so I try new things and enjoy my life everyday.

Rejestracja trwa!

Rejestracja na widowisko „Inwazja Inspiracji” trwa. Liczba zarejestrowanych ciągle rośnie. Zapraszamy wszystkich do rejestracji.

Klaudia Zastępa

Studentka IV roku Psychologii na specjalności Psychologia Sądowa oraz Psychologia Zarządzania i Organizacji. Absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego w Gorlicach o profilu biologiczno – chemicznym.Zainteresowania coaching i mentoring, a także rozwój osobisty i psychologia zdrowia.Wolny czas poświęca na jazdę na nartach,słuchanie dobrej muzyki oraz wędrówki po górach.

Aldona Smoła

Studentka IV roku psychologii na specjalnośi: organizacja i zarządzanie, sądowa. Interesują ją obszary badań psychologicznych kierowców. W wolnym czasie lubi słuchać muzyki.

Klaudia Zasowska

Studentka IV roku psychologii na specjalnościach: Organizacji i Zarządzania oraz Sądowej. Jej głównymi zainteresowaniami w sferze psychologii są biologiczne uwarunkowania zachowania człowieka oraz psychologia marketingu i reklamy. Interesuje się szeroko pojętą motoryzacją i sportem. Wolny czas spędza aktywnie bądź czytując nieprzyzwoicie dobrą literaturę. Ponadto niepoprawna optymistka ze skłonnością do autoironii jako formy artystycznego przekazu. Uzbrojona w wiarę w człowieka.

Sylwia Szewczyk

Studentka IV roku Psychologii WSB-NLU. Większość czasu zajmuje jej studiowanie. W wolnym czasie dużo czyta, ale lubię też gry komputerowe i czasem szkicuje. Uwielbia wycieczki górskie i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Interesuje się perswazją i jej zastosowaniem w życiu ludzkim. Ważna jest dla niej praca z ludźmi i ma nadzieję, że w życiu właśnie to będę robić.

Natalia Śmiałek

Studentka IV roku psychologii WSB-NLU. Jako specjalność, wybrała psychologię zarządzania i organizacji oraz psychologię sądową. Uwielbia czytać książki, interesuje się literaturą. Fascynuje ją muzyka oraz uczenie się -  jest to ciekawy proces, wcale nie polegający na „wkuwaniu. Lubi również aktywnie spędzać czas, a nawet czasami pokusi się o jakiś sport.

Paulina Majewska

Studentka III roku Psychologii WSB-NLU. Interesuje się motoryzacją, muzyką, lubi podróżować. W przyszłości chciałaby zajmować się psychoterapią, albo profilowaniem. Specjalnością, którą  chce wybrać, jest psychologia kliniczna i sądowa.

Jolanta Pawlik

Studentka III roku Psychologii WSB-NLU. Interesuje się psychologią sądową i kliniczną oraz specjalnością pedagogiczną. Jest osobą pełną energii, uśmiechniętą, dążącą do coraz to nowych celów. Swoją przyszłość wiąże z pracą z dziećmi. W wolnym czasie oddaje się swoim pasjom – pływaniu oraz rysowaniu.

Małgorzata Sapalska

Studentka III roku Psychologii WSB-NLU. Podjęła te studia z dnia na dzień i jak twierdzi, była to najlepsza decyzja w jej życiu. Po godzinach lubi czytać książki, chodzić po górskich szlakach. Uwielbia zwierzęta oraz piękne widoki z okna o poranku.

Anna Chruślicka

Studentka III roku Psychologii WSB-NLU. W przyszłości chciałaby zająć się psychoterapią i pracować na oddziale psychiatrycznym. Specjalnością, jaką zamierza wybrać, jest psychologia kliniczna. W wolnym czasie lubi czytać książki i podróżować.

Jadwiga Jelińska

Studentka drugiego roku politologii w Wyższej Szkole Biznesu NLU, dziennikarka Portalu Polskiego, administrator i redaktorka strony Parafii Mogilno, dziennikarka obywatelska w Sądeczaninie; zaangażowana w Kole Naukowym Dziennikarstwo i Public Relations w Instytucie Studiów Politycznych. Interesuje się literaturą, szczególnie obyczajową Katarzyny Grocholi. Dąży do spełnia największego marzenia swojego życia, przygotowując się do wyjazdu z misją do Afryki.

Michał Sowiński

Student II roku Zarządzania z Wałbrzycha. Swój wolny czas spędza na graniu i pogłębianiu wiedzy z zakresu Giełdy Papierów Wartościowych. Członek Studenckiego forum BCC.

Dawid Radamski

Student III roku Psychologii WSB-NLU. Najbardziej interesują go obszary psychologii sportu. Wolny czas spędza aktywnie – trenując na siłowni oraz sztuki walki. Studia na wybranym kierunku umożliwiają mu połączenie tych dwóch życiowych pasji.

Partnerzy

Facebook