Main menu
Daniel Twardowski

Absolwent Wydziału Informatyki w Wyższej Szkole Biznesu – National – Louis University w Nowym Sączu na specjalności Technologie Multimedialne. Aktualnie programista w firmie MMC Brainville. Prelegent na konferencjach Potęga Informatyki 3(referat nt. Unity 3d) oraz na konferencji Potęga informatyki 4(referat nt. CryEngine3). Interesuje się projektowaniem stron internetowych jak również wszystkim co jest związane z grafiką, czy informatyką. Wolny czas poświęca na sport, film lub spędza go w gronie znajomych.

Łukasz Górowski

Absolwent Informatyki WSB-NLU obecnie programista w MMC Brainville. Prelegent na widowisku Potęga Informatyki 3 w referacie dotyczącym tworzenia gier w środowisku Unity 3D ( tworzenie gry samochodowej). Kolejnym występem była prelekcja na konferencji Potęga Informatyki 4, na której został zaprezentowany jeden z najlepszych silników graficznych „CryEngine 3″, gdzie widz był świadkiem powstawania gry na żywo. Pasjonat motoryzacji, dobrej muzyki oraz nowych technologi.

Leszek Skocki

Absolwent Wydziału Informatyki, kierunku Informatyka. Programista i pasjonat nowych technologii ale również miłośnik Aikido – japońskiej sztuki walki. Tworzy aplikacje biznesowe desktopowe w .NET, aplikacje WWW w ASP.NET MVC, aplikacje na Windows 8, aplikacje na urządzenia mobilne Windows Phone 7 oraz Windows Phone 8, a do tego pasjonat platformy SharePoint. Wygłosił referat dotyczący programowania robotów na Potędze Informatyki I oraz dotyczący tworzenia biznesowych aplikacji bazodanowych na Potędze Informatyki II.

Dawid Januszek

Początki przygody z grafiką zaczynał od czasów Amigi 500. Zainspirowały go filmy takie jak Terminator I,II, Jurrasic Park. Od początku powstania, związany ze szkołą Drimagine. Pracował w branży CGI w kraju i za granicą. Zdobywca kilku nagród w tej dziedzinie. Z wykształcenia twórca reklamy. Autodesk Certified Instructor .W czasie wolnym jeździ na snowboardzie

Dominik Zadęcki

Operator filmowy, fotograf i podróżnik, absolwent Realizacji Obrazu na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Autor zdjęć do krótkich form fabularnych, filmów dokumentalnych i reklam.

Jacek Szarański

Absolwent Reżyserii Filmowej na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego oraz Kulturoznawstwa na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego. Autor krótkometrażowych filmów fabularnych „Autobus”, „Dzwony”, „Mali ludzie”, oraz filmów dokumentalnych „Długodystansowiec”, „Szkoła szczególnej urody”, „Samotność długodystansowca”. Współautor videoclipu „Życie to surfing” zespołu Myslovitz – za który został nominowany do nagrody Yaha w kategorii za najlepszą reżyserię na Festiwalu Videoclipów Yach Film w 2006 roku. Reżyser studia „Debata” w TVP Kultura. Autor kilkudziesięciu materiałów reportażowych, reklamowych i muzycznych dla TVP, TVN, Polsat, RTL7.

Aneta Michalik

Studentka IV roku Psychologii w Wyższej Szkole Biznesu – National-Louis University na specjalności Psychologia Kliniczna oraz Psychologia Sądowa. Absolwentka III Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu. Uwielbia podróżować, pływać i oglądać filmy (w szczególności mrożące krew w żyłach thrillery). Interesuje się psychiatrią, kryminologią i szeroko rozumianą patologią społeczną.

Beata Szkaradek

Studentka IV roku Psychologii WSB-NLU o specjalizacji Psychologia kliniczna i osobowości oraz psychologia sądowa. Pełna entuzjazmu, która wolny czas poświęca na spotkania z przyjaciółmi, na sport, film lub po prostu leniuchując.

Anna Mazur

Studentka IV roku Psychologii WSB-NLU. Realizuje dwie specjalności: Psychologie organizacji i zarządzania oraz Psychologie kliniczną i osobowości. Pogodna, pełna empatii oraz tryskająca optymizmem. Swój wolny czas poświęca na spotkania z przyjaciółmi, rodziną oraz film. Ponadto interesuje się muzyką oraz sportem, w szczególności siatkówką.

Aneta Kowalczyk

Studentka IV roku psychologii WSB-NLU na specjalności klinicznej i sądowej. Pochodzi z okolic Tarnowa, gdzie skończyła II Liceum Ogólnokształcące o profilu biologiczno-chemicznym. W wolnych chwilach oddaje się różnym grom niekoniecznie hazardowym. A tak, to zazwyczaj robi to co inni, tj. słucha muzyki, czyta książki i surfuje po internecie. Kocha zwierzęta i uwielbia rośliny doniczkowe, zwłaszcza u kogoś, bo do swoich nie ma ręki.

Cezary Pałka

Student III roku Zarządzania pochodzący z Dolnego Śląska. Przewodniczący Naukowego Koła Marketingowego, główny organizator konkursu EduRing, Wice Prezydent ds. Marketingu AIESEC Polska Komitetu Lokalnego Nowy Sącz. Koordynator lokalny badania Pracodawca Roku 2012. A także student po roku spędzonym na Erasmusie w Holandii oraz praktykach Erasmus w Niemczech.

Agnieszka Małecka

Studentka 1 roku politologii w WSB-NLU, absolwentka klasy dziennikarskiej w ZS nr 3 im. Bolesława Barbackiego. Brała udział w warsztatach dziennikarskich w telewizji Kraków i Radio Kraków oraz w Dzienniku Polskim. Od trzech lat współpracuje z Sądeczaninem. Dziennikarką Portalu Polskiego i Portalu Planty. Od niedawna asystentka rzecznika prasowego WSB-NLU Tadeusza Węgrzyńskiego. Członek Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego WSB-NLU ds. kontaktów z mediami. Aktywnie działa w Kole Naukowym Dziennikarstwo i Public Relations. Posiada dorobek dziennikarski i doświadczenie we współpracy z mediami. Interesuje się historią, zwłaszcza Sądecczyzny. Ceni tolerancję i otwartość na świat.

dr Marek Jarosiński

Dziennikarz, wieloletni rzecznik prasowy, specjalista działalności public relations, redaktor naczelny informacyjnych portali internetowych.

Marta Jasieniak

Studentka III roku Psychologii  WSB-NLU ze specjalnością organizacja i zarządzanie. W psychologii najbardziej interesują ją zagadnienia związane z psychologią poznawczą, mediów oraz reklamy. Poza szkołą, interesuje się podróżami, scrapbookingiem, lubi oglądać filmy.

Dawid Radamski

Student III roku Psychologii WSB-NLU. Najbardziej interesują go obszary psychologii sportu. Wolny czas spędza aktywnie – trenując na siłowni oraz sztuki walki. Studia na wybranym kierunku umożliwiają mu połączenie tych dwóch życiowych pasji.

Michał Sowiński

Student II roku Zarządzania z Wałbrzycha. Swój wolny czas spędza na graniu i pogłębianiu wiedzy z zakresu Giełdy Papierów Wartościowych. Członek Studenckiego forum BCC.

Jadwiga Jelińska

Studentka drugiego roku politologii w Wyższej Szkole Biznesu NLU, dziennikarka Portalu Polskiego, administrator i redaktorka strony Parafii Mogilno, dziennikarka obywatelska w Sądeczaninie; zaangażowana w Kole Naukowym Dziennikarstwo i Public Relations w Instytucie Studiów Politycznych. Interesuje się literaturą, szczególnie obyczajową Katarzyny Grocholi. Dąży do spełnia największego marzenia swojego życia, przygotowując się do wyjazdu z misją do Afryki.

Anna Chruślicka

Studentka III roku Psychologii WSB-NLU. W przyszłości chciałaby zająć się psychoterapią i pracować na oddziale psychiatrycznym. Specjalnością, jaką zamierza wybrać, jest psychologia kliniczna. W wolnym czasie lubi czytać książki i podróżować.

Małgorzata Sapalska

Studentka III roku Psychologii WSB-NLU. Podjęła te studia z dnia na dzień i jak twierdzi, była to najlepsza decyzja w jej życiu. Po godzinach lubi czytać książki, chodzić po górskich szlakach. Uwielbia zwierzęta oraz piękne widoki z okna o poranku.

Jolanta Pawlik

Studentka III roku Psychologii WSB-NLU. Interesuje się psychologią sądową i kliniczną oraz specjalnością pedagogiczną. Jest osobą pełną energii, uśmiechniętą, dążącą do coraz to nowych celów. Swoją przyszłość wiąże z pracą z dziećmi. W wolnym czasie oddaje się swoim pasjom – pływaniu oraz rysowaniu.

Paulina Majewska

Studentka III roku Psychologii WSB-NLU. Interesuje się motoryzacją, muzyką, lubi podróżować. W przyszłości chciałaby zajmować się psychoterapią, albo profilowaniem. Specjalnością, którą  chce wybrać, jest psychologia kliniczna i sądowa.

Natalia Śmiałek

Studentka IV roku psychologii WSB-NLU. Jako specjalność, wybrała psychologię zarządzania i organizacji oraz psychologię sądową. Uwielbia czytać książki, interesuje się literaturą. Fascynuje ją muzyka oraz uczenie się -  jest to ciekawy proces, wcale nie polegający na „wkuwaniu. Lubi również aktywnie spędzać czas, a nawet czasami pokusi się o jakiś sport.

Sylwia Szewczyk

Studentka IV roku Psychologii WSB-NLU. Większość czasu zajmuje jej studiowanie. W wolnym czasie dużo czyta, ale lubię też gry komputerowe i czasem szkicuje. Uwielbia wycieczki górskie i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Interesuje się perswazją i jej zastosowaniem w życiu ludzkim. Ważna jest dla niej praca z ludźmi i ma nadzieję, że w życiu właśnie to będę robić.

Klaudia Zasowska

Studentka IV roku psychologii na specjalnościach: Organizacji i Zarządzania oraz Sądowej. Jej głównymi zainteresowaniami w sferze psychologii są biologiczne uwarunkowania zachowania człowieka oraz psychologia marketingu i reklamy. Interesuje się szeroko pojętą motoryzacją i sportem. Wolny czas spędza aktywnie bądź czytując nieprzyzwoicie dobrą literaturę. Ponadto niepoprawna optymistka ze skłonnością do autoironii jako formy artystycznego przekazu. Uzbrojona w wiarę w człowieka.

Aldona Smoła

Studentka IV roku psychologii na specjalnośi: organizacja i zarządzanie, sądowa. Interesują ją obszary badań psychologicznych kierowców. W wolnym czasie lubi słuchać muzyki.

Klaudia Zastępa

Studentka IV roku Psychologii na specjalności Psychologia Sądowa oraz Psychologia Zarządzania i Organizacji. Absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego w Gorlicach o profilu biologiczno – chemicznym.Zainteresowania coaching i mentoring, a także rozwój osobisty i psychologia zdrowia.Wolny czas poświęca na jazdę na nartach,słuchanie dobrej muzyki oraz wędrówki po górach.

Ye Kangwei

I’m an international student in WSB-NLU University from Jinan University of China. I’m easygoing and like making friends all around the world. I believe Variety is the spice of life, so I try new things and enjoy my life everyday.

Karina Gapeenko

Absolwentka WSB-NLU kierunku BA in Management, studentka I roku studiów  magisterskich kierunku Global Business Management. Studentka po roku spędzonym na Erasmusie w Hiszpanii oraz praktykach Erasmus w Grecji  i praktykach w Estonii. Organizatorka International Aviation Conference w Atenach w 2011 roku. Bierze udział w
International Cooking Day od 4 lat. Bardzo lubi podróżować i mieszkać w rożnych krajach.

Łukasz Pławecki

Instruktor kickboxingu, sportu i rekreacji. Od roku 2004 prowadzi treningi Kickboxingu w formułach K-1 i Muay Thai. Jest współzałożycielem Centrum Sportów Walki HALNY w Nowym Sączu. Wychowuje młodych zawodników, którzy startują m.in. w Mistrzostwach Polski. Posiada pierwszy stopień szkoleniowy. Bierze udział w wielu seminariach oraz aktywnie uczestniczy we wszystkich większych zawodach kickboxerskich, ciągle pogłębiając swoją wiedzę zarówno trenerską jak i zawodniczą. Wielokrotny Mistrz Polski, zapraszany również na walki zawodowe na całym świecie. Członek kadry narodowej Polskiego Związku Kickboxingu od 2005 roku.

Maria Pintado

Hi, I’m Maria Pintado from Portugal and I’m Erasmus Student.
My interests are traveling, photography, cinema, theatre, music, fashion, advertising.

Marta Rzeszut

Studentka III roku politologii na WSB-NLU, studenka 9 edycji Akademii Młodych dyplomatów. Jeden semestr spędziła na Erasmusie w Istambule. Dzięki organizacji studenckiej AIESEC wyjechała jako wolontariuszka na 3 miesiące do Ugandy, i wróciła absolutnie zakochana w tym kraju i w całej Afryce Wschodniej. Od tego czasu realizuje się, opowiadając o Afryce, gdzie tylko się da, i zarażając innych swoją miłością i entuzjazmem do podróżowania. Pisze pracę licencjacką na temat misji ONZ w Somalii, Rwandzie i Demokratycznej Republice Konga.

Łukasz Twardowski

Absolwent WSB-NLU, kierunek Zarządzanie i Marketing, specjalizacja Bankowość i Doradztwo Finansowe.
Właściciel firmy szkoleniowo doradczej PROINWEST
Twórca i właściciel portalu muzycznego band4u www.b4u.pl
Właściciel Fundacji Klub Biznesowy www.klubbiznesowy.pl
Dyrektor Krajowy Firmy Gold Partner Sp. z o.o.

Yaryna Bayramova

Studentka I roku SUM w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University, kierunek Zarządzanie, specjalizacja – Zarządzanie małą firmą. Przyjechała do Nowego Sącza z Ukrainy. Uwielbia gotować i podróżować. W przyszłości planuje otworzyć własną restaurację z Ukraińskim jedzeniem.

Ellen Su

Hi~ I am Ellen, the Chinese exchange student, majoring in organizational psychology. I like traveling, reading and swimming. I believe everybody have their special stories and philosophy of life for what they have encountered. So I like to communicate and talk to people, sharing what I have saw and feel during my life and journey.

Ling Yang

I am from China. I can teach you some Chinese, if you like. I am an outgoing girl and full of energy. My friends around me usually say:”Hi, Ling, you are so energetic. You are not tired, are you?”. And I like cooking and I can cook some Chinese dishes. If you like Chinese food, I can cook for you or teach you. Also, I like making friends. If you have the same interest, we can chat and hang out.

Xin Gu

My name is Xin, I’m from China. I have been in Poland for almost 6 years. Now I am studying in WSB-NLU under the master program. I like cooking, singing and play guitar.

Honglie Sun

Jestem Honglie Sun, I’m from China. I’m studying business management in WSB-NLU as a third year student. While leisure time I like to play games, cooking, singing and table tennis.

XUAN XIAO

My name is Xuan Xiao, I come from China. And you can call me my English name Charon. I like travelling and taking photoes, watching football match is also what I like. Besides, I like reading and listening music. I think I am a easygoing person, I make a lots of friends in WSB. It will be very happy for me to meeti new friends.

Maciej Zabiegała

Student I roku Zarządzania WSB-NLU ,jest uczestnikiem Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii. W wolnych chwilach, poświęca się wędrówkom górskim, czytaniu książek zarówno historycznych, ekonomicznych jak i fantastyki. Miłośnik rajdów i Formuły 1.

Partnerzy

Facebook