Main menu

Informacje – eliminacje Turniej Gier LOL

Witajcie! Już jutro rozegramy pierwszą część naszego turnieju – fazę eliminacyjną. Chcieliśmy Wam życzyć powodzenia i przypomnieć o kilku rzeczach. – Po rozegranym spotkaniu drużyna która zwyciężyła jak najszybciej przesyła do nas maila (ii@wsb-nlu.edu.pl) z wynikiem spotkania potwierdzonym zrzutem ekranu. – Zakładacie grę w trybie Tournament Draft – dzieki temu w razie ewentualnych problemów będziecie mieć dostęp do pauzy. – Zgodnie z informacją przesłaną w pierwszym mailu – mam nadzieję, ze skontaktowaliście się z rywalami. Do tej pory tylko jeden [...]

Losowanie par eliminacyjnych – Turniej Gier LOL

Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, jutro (tj. piątek) o godzinie 18.00 w sali c010 nastąpi losowanie par eliminacyjnych do turnieju w trakcie Inwazji Inspiracji. Format rozgrywek- drabinka pojedynczej eliminacji, dwie fazy. Z 32 drużyn 8 uzyska awans do turnieju LAN. 1/32 startuje w piątek, 12 kwietnia o godzinie 19, decydująca faza dla 16 drużyn z pierwszej tury wystartuje o godzinie 21. Po losowaniu drabinka pojawi się na naszym fanpage’u. Wszystkich chętnych kapitanów/zainteresowanych/zawodników zapraszamy do sali c115 na obejrzenie losowania. Pozostałe informacje [...]

Życzenia Wielkanocne

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku przy rodzinnym stole oraz mnóstwa pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym Zespół II

Uwaga! 6 zespołów na After Party

Podczas After Party przewidujemy koncerty na których wystąpi 6 zespołów: * NieNaŻarty * Atrament * Emergency * Inspiromani * Studio Legal * Just Groove Oprócz tego w przerwach pomiędzy warsztatami wystąpią: * Barbara Binek * Aleksandra Maślanka Serdecznie zapraszamy!

Turniej gier

Informujemy, że liczba miejsc w turnieju została ponownie wyczerpana. Ostatnią drużyną zarejestrowaną w turnieju jest drużyna: Radziki Wszystkim życzymy powodzenia w turnieju.

Turniej gier – ostatni wolny slot!

Z powodu ogromnego zainteresowania turniejem, zwiększyliśmy liczbę miejsc, jednak jeszcze tylko jedną drużynę możemy przyjąć do Wielkiego Turnieju Gier League of Legends – zapisujcie się jak najszybciej, kto pierwszy ten lepszy.

Pokaz sztuk walki Zawodników Klubu HALNY!

Zawodnicy Halnego zaprezentują Wam technikę walki w Kickboxingu, K-1 i Muay Thai, odbędzie się również losowanie miesięcznych karnetów OPEN do Klubu (www.halny.kibo.pl)! Będziecie mogli dowiedzieć się czegoś więcej o sztukach walki od Łukasza Pławeckiego,  będącego jednocześnie trenerem i czołowym zawodnikiem Halnego, który na swoim koncie ma liczne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Jego ostatnim osiągnięciem jest zdobycie tytułu Mistrza Polski w marcu tego roku! Serdecznie zapraszamy!

Rejestracja trwa!

Rejestracja na widowisko „Inwazja Inspiracji” trwa. Liczba zarejestrowanych ciągle rośnie. Zapraszamy wszystkich do rejestracji.

Partnerzy

Facebook