Main menu

league of legends2

Turniej League of Legends – BRAK WOLNYCH MIEJSC!!!

Z powodu ogromnego zainteresowania, które przerosło nasze przewidywania (zapisy zamknęliśmy w kilka dni) postanowiliśmy zmienić troszkę formułę turnieju. Otóż w dniu dzisiejszym otwieramy zapisy i zwiększamy liczbę drużyn do 32. Drużyny, które otrzymały od Nas informacje o umieszczeniu na liście rezerwowej – prosimy o przesłanie zgłoszenia jeszcze raz – celem weryfikacji dalszej chęci. A co zrobimy z tymi 32 drużynami?

Tydzień przed turniejem (12 kwietnia) odbędzie się online’owy turniej eliminacyjny dla wszystkich drużyn, z którego awans uzyska OSIEM najlepszych ekip. Ósemka ta rozegra w budynku Wyższej Szkoły Biznesu NLU w Nowym Sączu 19 kwietnia turniej finałowy. Dokładny terminarz i rozpiskę meczy eliminacyjnych podamy po zakończeniu zapisów (2 kwietnia), natomiast losowanie par eliminacyjnych przeprowadzimy w piątek, 5 kwietnia, w godzinach wieczornych.

Wszystkie drużyny, które nie uzyskają awansu do turnieju – i tak zapraszamy na Inwazję Inspiracji. Bardzo fajne koncerty, afterparty, konsole, sala do obejrzenia rozgrywek w spokoju i prawdopodobnie miniturnieje m.in.  w Counter Strike 1.6 umilą Wam nocny pobyt na uczelni.

Za zmianę przepraszamy – ale teraz mamy nadzieję, że więcej osób będzie mogło spróbować swoich sił w rozgrywkach League of Legends. A co do tej gry mamy jeszcze kilka planów – ale o tym może innym razem… :)

Zapraszamy!

O grze:
League of Legends – sieciowa gra będąca grą gatunku MOBA, czyli Multiplayer Online Battle Arena. Powstała na bazie Defense of the Ancients (DotA) – mapy do Warcraft III: The Frozen Throne. Została opracowana i wydana przez Riot Games dla Microsoft Windows. Po raz pierwszy ogłoszona 7 października 2008 i wydana 27 października 2009.

Więcej informacji tutaj: League of Legends

O turnieju:
Data: 19.04.2013r, godzina 17.00
Miejsce: Budynek Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University z w Nowym Sączu przy ul. Zielonej 27
Czas trwania: ok 7 godzin
Wpisowe: BRAK!

Nagrody:
I miejsce – puchar + sprzęt komputerowy o wartości ok. 1500 złotych + zestaw gadżetów (pendrive’y, etc) + pamiątkowe dyplomy

II miejsce – puchar + zestaw gadżetów (pendrive’y, etc) + pamiątkowe dyplomy

III miejsce – puchar + zestaw gadżetów (pendrive’y, etc) + pamiątkowe dyplomy

Zapisy:
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: ii@wsb-nlu.edu.pl, w temacie wpisując: Turniej Gier – “nazwa drużyny”, a w treści umieszczając następujące informacje:
Nazwa Drużyny
Dane członków drużyny:
Imię, Nazwisko, Nazwa Szkoły Średniej/Uczelni

W wypadku kapitana drużyny prosimy także o podanie numeru telefonu.
Przypominamy! Drużyna powinna liczyć 5 zawodników.

Na sam turniej gracze zobowiązani są mieć przy sobie dokument potwierdzający uczęszczanie do wymienionej wyżej szkoły.

Zapisy trwają do 2 kwietnia włącznie lub do wyczerpania miejsc (32 slotów).
Dokładny terminarz spotkań zostanie opublikowany po zakończeniu zapisów.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: ii@wsb-nlu.edu.pl lub mrgadzina@wsb-nlu.edu.pl w tytule wpisując „Turniej Gier – pytanie”.

Lista drużyn:

30. Psia Buda Crew
31. The Armor Makes Power Of Nexus
32. Radziki

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2013r, godzina 09:00.

Regulamin:

Regulamin turnieju z aktualizacją z dnia 22.03 dostępny tutaj!