Main menu

League of Legends – zapisy otwarte!

Z powodu ogromnego zainteresowania, które przerosło nasze przewidywania (zapisy zamknęliśmy w kilka dni) postanowiliśmy zmienić troszkę formułę turnieju. Otóż w dniu dzisiejszym otwieramy zapisy i zwiększamy liczbę drużyn do 32. Drużyny, które otrzymały od Nas informacje o umieszczeniu na liście rezerwowej – prosimy o przesłanie zgłoszenia jeszcze raz – celem weryfikacji dalszej chęci. A co zrobimy z tymi 32 drużynami?

Tydzień przed turniejem (12 kwietnia) odbędzie się online’owy turniej eliminacyjny dla wszystkich drużyn, z którego awans uzyska OSIEM najlepszych ekip. Ósemka ta rozegra w budynku Wyższej Szkoły Biznesu NLU w Nowym Sączu 19 kwietnia turniej finałowy. Dokładny terminarz i rozpiskę meczy eliminacyjnych podamy po zakończeniu zapisów (2 kwietnia), natomiast losowanie par eliminacyjnych przeprowadzimy w piątek, 5 kwietnia, w godzinach wieczornych.

Wszystkie drużyny, które nie uzyskają awansu do turnieju – i tak zapraszamy na Inwazję Inspiracji. Bardzo fajne koncerty, afterparty, konsole, sala do obejrzenia rozgrywek w spokoju i prawdopodobnie miniturnieje m.in.  w Counter Strike 1.6 umilą Wam nocny pobyt na uczelni.

Za zmianę przepraszamy – ale teraz mamy nadzieję, że więcej osób będzie mogło spróbować swoich sił w rozgrywkach League of Legends. A co do tej gry mamy jeszcze kilka planów – ale o tym może innym razem… :)

Zapraszamy!