Main menu

Informacje – eliminacje Turniej Gier LOL

Witajcie!
Już jutro rozegramy pierwszą część naszego turnieju – fazę eliminacyjną. Chcieliśmy Wam życzyć powodzenia i przypomnieć o kilku rzeczach.
- Po rozegranym spotkaniu drużyna która zwyciężyła jak najszybciej przesyła do nas maila (ii@wsb-nlu.edu.pl) z wynikiem spotkania potwierdzonym zrzutem ekranu.
- Zakładacie grę w trybie Tournament Draft – dzieki temu w razie ewentualnych problemów będziecie mieć dostęp do pauzy.
- Zgodnie z informacją przesłaną w pierwszym mailu – mam nadzieję, ze skontaktowaliście się z rywalami. Do tej pory tylko jeden zespół zgłosił, że przeciwnik nie odpowiedział. Pamiętajcie – w razie braku kontaktu i niemożności rozstrzygnięcia przez kogo spotkanie nie zostało rozegrane zastrzegamy sobie opcję zdyskwalifikowania obu zespołów – mieliście czas, by zgodnie z naszą prośbą, w razie braku kontaktu od przeciwników zgłosić ten fakt organizatorom.
- Drabinkę będzie mogli znaleźć pod tym adresem: http://challonge.com/inwazja1 – będzie ona aktualizowana na bieżąco. Jeśli po swoim spotkaniu znajdziecie już tam swojego rywala, możecie się z nim skontaktować jeszcze przed otrzymaniem od nas informacji o rywalu – szybciej załatwicie, szybciej będzie mogli rozegrać swoje spotkanie. Dane kontaktowe do wszystkich drużyn otrzymaliście w poprzednim mailu.
- 12 kwietnia, w piątek, między godziną 18 a 22 – trzymajcie swoje maile w pogotowiu i śledźcie nasz fanpage. Wszystkie pytania możecie nam zadawać właśnie tam. Pamiętajcie – nie sprawdzanie maila od tygodnia wcale nie usprawiedliwia Was od nierozegrania spotkania – w takim wypadku niestety będziemy zmuszeni Was zdyskwalifikować.

Powodzenia!