Main menu

organizatorzy

Widowisko organizują studenci Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University.

Honorowy patronat nad imprezą objęła

Pani Prezes Miasteczka Multimedialnego Małgorzata Szostkiewicz.

Opiekun zespołu organizacyjnego:
Artur Kornatka

Koordynacja działań:
Jakub Zaręba
Dorian Luraniec
Krzysztof Stojek

Prowadzący:
Sylwia Mruk
Krystian Talar

Dyrektor oprawy multimedialnej:
Maciej Antosiewicz

Dyrektor Muzyczny:
Przemysław Michalik

Sterowanie dźwiękiem, podkłady muzyczne, wstawki muzyczne:
Jakub Zaręba
Daniel Ogorzałek
Artur Ryncarz

Sterowanie obrazem, rzutniki multimedialne:
Maciej Antosiewicz
Krzysztof Stojek

Technika:
Dorian Luraniec
Paweł Głód
Damian Kołdras
Krzysztof Stojek

Kamery:
Jakub Proszowski
Wiktor Brzeziński

Lektor:
Dawid Radamski

Sterowanie światłem:
Tomasz Dominik

Światła punktowe:
Artur Ryncarz
Piotr Janisz

Sterowanie laserami:
Dominik Gruszczyński

Konkurs:
Piotr Janisz
Karolina Salamon
Marzena Smoleń

Obsługa uczestników:
Leszek Lichowski
Wojciech Mach
Dariusz Król
Krzysztof Grzyb
Dawid Radamski
Piotr Kłodnicki
Piotr Cichoński
Marcin Hasior
Marcin Mikulski
Jacek Sławecki
Jakub Jaskulski
Agnieszka Małecka – Samorząd Studencki WSB-NLU
Katarzyna Stępień – Samorząd Studencki WSB-NLU
Maciej Wystarczyk – Samorząd Studencki WSB-NLU
Mateusz Kościółek – Samorząd Studencki WSB-NLU
Dawid Gorazd – Samorząd Studencki WSB-NLU
Łukasz Wideł – Samorząd Studencki WSB-NLU
Joanna Porębska – Samorząd Studencki WSB-NLU
Bartosz Dębowski – Samorząd Studencki WSB-NLU
Michał Ziomek – Samorząd Studencki WSB-NLU
Izabela Głowacka – Samorząd Studencki WSB-NLU
Katarzyna Drozd – Samorząd Studencki WSB-NLU
Aleksandra Węgrzyn – Samorząd Studencki WSB-NLU

Stolik rejestracyjny:
Marta Jasieniak
Katarzyna Głąb
Alex Shapustka
Katarzyna Poparda
Evgenija Nedieko
Ihar Subaek
Edyta Gruszczyńska

Sterowanie wejściem:
Natamian Szarek

Serwis internetowy:
Krzysztof Stojek
Maciej Antosiewicz

Fotografia:
Maciej Denenfeld
Renata Myrlak

Prelegenci:
Daniel Twardowski
Łukasz Górowski
Leszek Skocki
Dawid Januszek
Dominik Zadęcki
Jacek Szarański
Aneta Michalik
Beata Szkaradek
Anna Mazur
Aneta Kowalczyk
Cezary Pałka
Agnieszka Małecka
dr Marek Jarosiński
Marta Jasieniak
Dawid Radamski
Michał Sowiński
Jadwiga Jelińska

Partnerzy

Facebook